GIMNAZJALISTO PAMIĘTAJ!

sprawdź 20 lipca od godziny 12:00 czy zostałeś przyjęty

KWALIFIKACJE w zawodzie:
EE.08 Montaż i eksploatacja systemów komputerowych, urządzeń peryferyjnych i sieci
EE.09 Programowanie, tworzenie i administrowanie stronami internetowymi i bazami danych

Współpraca: Transition Technologies
KWALIFIKACJE w zawodzie:
EE.02. Montaż, uruchamianie i konserwacja urządzeń i systemów mechatronicznych
EE.21. Eksploatacja i programowanie urządzeń i systemów mechatronicznych

Patronat: BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego Sp. z o.o.
Współpraca: MPK Łódź sp. z o.o.
KWALIFIKACJE w zawodzie:
EE.17. Montaż i uruchamianie urządzeń automatyki przemysłowej.
EE.18. Przeglądy, konserwacja, diagnostyka i naprawa instalacji automatyki przemysłowej.

Patronat: BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego Sp. z o.o.
KWALIFIKACJE w zawodzie:
EE.03 Montaż oraz instalowanie układów i urządzeń elektronicznych
EE.22 Eksploatacja urządzeń elektronicznych
Partonat: P&G
Współpraca: Printor, MPK Łódź sp. z o.o.
KWALIFIKACJE w zawodzie:
EE.05. Montaż, uruchamianie i konserwacja instalacji, maszyn i urządzeń elektrycznych
EE.26. Eksploatacja maszyn, urządzeń i instalacji elektrycznych

Klasa współpracuje z firmą: Veolia Energia Łódź
KWALIFIKACJE w zawodzie:
EE.24. Eksploatacja instalacji i urządzeń do wytwarzania i przesyłania energii cieplnej
EE.25. Eksploatacja instalacji i urządzeń do wytwarzania i przesyłania energii elektrycznej

Patronat: Veolia Energia Łódź
Współpraca: MPK Łódź sp. z o.o.
KWALIFIKACJE w zawodzie:
EE.05. Montaż, uruchamianie i konserwacja instalacji, maszyn i urządzeń elektrycznych
KWALIFIKACJE w zawodzie:
EE.02. Montaż, uruchamianie i konserwacja urządzeń i systemów mechatronicznych

Etap szkolny XXI Przeglądu Twórczości Artystycznej Uczniów Szkół Zawodowych

Etap szkolny XXI Przeglądu Twórczości Artystycznej Uczniów Szkół Zawodowych został rozstrzygnięty.

W dniu 9 lutego 2017 roku odbyło się posiedzenie członków Szkolnej Komisji Konkursowej  XXI Przeglądu Twórczości Artystycznej Uczniów Szkół Zawodowych.

Komisja Konkursowa w składzie:
Przewodnicząca: Dorota Serwik-Porowska
Członkowie: Dorota Białkowska, Joanna Karolak i Katarzyna Pankratz
wytypowała do finału wojewódzkiego najlepsze prace w kategoriach fotograficznej i  literackiej.

Do konkursu zgłoszono 9 prac w kategorii twórczość fotograficzna.

Komisja Konkursowa wytypowała do finału wojewódzkiego cztery najlepsze prace w następującej kolejności: 

Mikołaj Topola -kl. III TC – fotografia  „Starość zza krat”
Mikołaj Topola -kl. III TC – fotografia „Niesprawiedliwy los”
Szymon Tomczyk – kl. I TE – fotografia „Od szczeniaka do psiaka”
Antoni Blachnicki – kl. III TC – fotografia „Nikt mnie nie kocha, nikt mnie nie lubi”

Do konkursu zgłoszono 5 prac w kategorii twórczość literacka.

Komisja Konkursowa wytypowała do finału wojewódzkiego pięć najlepszych prac w następującej kolejności:

Artur Smolarczyk – kl. III TC – „Tryptyk trzech cnót”
Artur Smolarczyk – kl. III TC -„Dziś będę”
Szymon Szczepanik – kl. IV TA – „(Nie)typowa bajka”
Antoni Blachnicki – kl. III TC – „Ku przestrodze”
Szymon Szczepanik – kl. IV TA -„Ludziska”

Wszystkim uczniom, którzy wzięli udział w konkursie dziękujemy, a zwycięzcom serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów w wojewódzkim finale XXI Przeglądu Twórczości Artystycznej Uczniów Szkół Zawodowych.

Organizatorzy