24 maja w godz. 16.00 - 18.00 serdecznie zapraszamy na Drzwi Otwarte

Wniosek o przyjęcie do szkoły ponadgimnazjalnej możesz wypełnić u nas od 21 maja 2018r.

KWALIFIKACJE w zawodzie:
EE.08 Montaż i eksploatacja systemów komputerowych, urządzeń peryferyjnych i sieci
EE.09 Programowanie, tworzenie i administrowanie stronami internetowymi i bazami danych

Współpraca: Transition Technologies
KWALIFIKACJE w zawodzie:
EE.02. Montaż, uruchamianie i konserwacja urządzeń i systemów mechatronicznych
EE.21. Eksploatacja i programowanie urządzeń i systemów mechatronicznych

Patronat: BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego Sp. z o.o.
Współpraca: MPK Łódź sp. z o.o.
KWALIFIKACJE w zawodzie:
EE.17. Montaż i uruchamianie urządzeń automatyki przemysłowej.
EE.18. Przeglądy, konserwacja, diagnostyka i naprawa instalacji automatyki przemysłowej.

Patronat: BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego Sp. z o.o.
KWALIFIKACJE w zawodzie:
EE.03 Montaż oraz instalowanie układów i urządzeń elektronicznych
EE.22 Eksploatacja urządzeń elektronicznych
Partonat: P&G
Współpraca: Printor, MPK Łódź sp. z o.o.
KWALIFIKACJE w zawodzie:
EE.05. Montaż, uruchamianie i konserwacja instalacji, maszyn i urządzeń elektrycznych
EE.26. Eksploatacja maszyn, urządzeń i instalacji elektrycznych

Klasa współpracuje z firmą: Veolia Energia Łódź
KWALIFIKACJE w zawodzie:
EE.24. Eksploatacja instalacji i urządzeń do wytwarzania i przesyłania energii cieplnej
EE.25. Eksploatacja instalacji i urządzeń do wytwarzania i przesyłania energii elektrycznej

Patronat: Veolia Energia Łódź
Współpraca: MPK Łódź sp. z o.o.
KWALIFIKACJE w zawodzie:
EE.05. Montaż, uruchamianie i konserwacja instalacji, maszyn i urządzeń elektrycznych
KWALIFIKACJE w zawodzie:
EE.02. Montaż, uruchamianie i konserwacja urządzeń i systemów mechatronicznych

Uczniowie ZSP 9 w finale konkursu „Ja przedsiębiorca”

Uczniowie ZSP 9 zakwalifikowali się do finału  V Konkursu „JA PRZEDSIĘBIORCA”. Konkurs ma na celu aktywizowanie uczniów do kształtowania postaw przedsiębiorczych i samozatrudnienia. Zadaniem uczniów było napisanie  biznesplanu wybranej działalności gospodarczej. Organizatorem konkursu jest  Łódzkie Centrum Doskonalenia Nauczycieli i Kształcenia Praktycznego.

Do dalszego etapu przeszło 7 drużyn, z tego trzy drużyny to uczniowie naszej szkoły przygotowywani pod kierunkiem Renaty Masicy – nauczyciela podstaw przedsiębiorczości i działalności gospodarczej.

Wyniki zmagań konkursowych – II etap Konkursu – miejsca zajęte przez uczniów naszej szkoły:

I miejsce – „Smart-House” s.c. – firma zajmująca się instalowaniem systemów tzw. Inteligentnego Domu
Uczniowie klasy IV TA – Michał Kwiatkowski, Piotr Wesoły, Michał Wojtasik

III miejsce – „Dj Pinguins” s.c. – firma z branży muzycznej i fotograficznej 
Uczniowie klasy III TD – Anita Bonikowska, Kacper Bernekier, Patryk Murlikiewicz

 IV miejsce – „BUDLIFE” s.c. – firma remontowo-budowlana
Uczniowie klasy III TE – Jarosław Burda,  Damian Kukuła, Hubert Warchoł

Finał konkursu odbędzie się 11 maja br. roku w Łódzkim Centrum Doskonalenia Nauczycieli i Kształcenia Praktycznego.

Gratulujemy sukcesu i życzymy powodzenia w finale!