GIMNAZJALISTO PAMIĘTAJ!

sprawdź 20 lipca od godziny 12:00 czy zostałeś przyjęty

KWALIFIKACJE w zawodzie:
EE.08 Montaż i eksploatacja systemów komputerowych, urządzeń peryferyjnych i sieci
EE.09 Programowanie, tworzenie i administrowanie stronami internetowymi i bazami danych

Współpraca: Transition Technologies
KWALIFIKACJE w zawodzie:
EE.02. Montaż, uruchamianie i konserwacja urządzeń i systemów mechatronicznych
EE.21. Eksploatacja i programowanie urządzeń i systemów mechatronicznych

Patronat: BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego Sp. z o.o.
Współpraca: MPK Łódź sp. z o.o.
KWALIFIKACJE w zawodzie:
EE.17. Montaż i uruchamianie urządzeń automatyki przemysłowej.
EE.18. Przeglądy, konserwacja, diagnostyka i naprawa instalacji automatyki przemysłowej.

Patronat: BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego Sp. z o.o.
KWALIFIKACJE w zawodzie:
EE.03 Montaż oraz instalowanie układów i urządzeń elektronicznych
EE.22 Eksploatacja urządzeń elektronicznych
Partonat: P&G
Współpraca: Printor, MPK Łódź sp. z o.o.
KWALIFIKACJE w zawodzie:
EE.05. Montaż, uruchamianie i konserwacja instalacji, maszyn i urządzeń elektrycznych
EE.26. Eksploatacja maszyn, urządzeń i instalacji elektrycznych

Klasa współpracuje z firmą: Veolia Energia Łódź
KWALIFIKACJE w zawodzie:
EE.24. Eksploatacja instalacji i urządzeń do wytwarzania i przesyłania energii cieplnej
EE.25. Eksploatacja instalacji i urządzeń do wytwarzania i przesyłania energii elektrycznej

Patronat: Veolia Energia Łódź
Współpraca: MPK Łódź sp. z o.o.
KWALIFIKACJE w zawodzie:
EE.05. Montaż, uruchamianie i konserwacja instalacji, maszyn i urządzeń elektrycznych
KWALIFIKACJE w zawodzie:
EE.02. Montaż, uruchamianie i konserwacja urządzeń i systemów mechatronicznych

Konkurs „Ja Przedsiębiorca”

Uczniowie naszej szkoły zajęli II, III i IV miejsce w V Konkursie „Ja Przedsiębiorca”. Konkurs ma na celu aktywizowanie młodzieży do kształtowania postaw przedsiębiorczych i samozatrudnienia. Zadaniem uczniów było napisanie  biznesplanu wybranej działalności gospodarczej oraz zaprezentowanie swojego pomysłu przed Komisją Konkursową oraz kolegami z innych szkół. Uczniów do konkursu przygotowała Renata Masica – nauczyciel przedsiębiorczości i działalności gospodarczej.

Organizator Konkursu – Ośrodek Doradztwa Zawodowego ŁCDNiKP 11 czerwca br. zorganizował uroczyste podsumowanie wszystkich swoich projektów konkursowych na terenie Centrum Nauki i Techniki EC1 w Łodzi.

Wręczono dyplomy i nagrody, m.in. laureatom i finalistom konkursu „Ja Przedsiębiorca”. Jedną z nagród, dla wszystkich zaproszonych gości, był pokaz filmu pt. „W Kosmos i z powrotem” wyświetlony w Sferycznym Kinie 3D, które jest częścią wystawy „Mikroświat – Makroświat”.

 

 

Finaliści i laureaci konkursu:

II miejsce – „Smart-House” s.c. – firma zajmująca się instalowaniem systemów tzw. Inteligentnego Domu
Uczniowie klasy IV TA: Michał Kwiatkowski, Piotr Wesoły, Michał Wojtasik

III miejsce – „BUDLIFE” s.c. – firma remontowo-budowlana
Uczniowie klasy III TE: Jarosław Burda, Damian Kukuła, Hubert Warchoł

IV miejsce – „Dj Pinguins” s.c. – firma z branży muzycznej i fotograficznej 

Uczniowie klasy III TD: Anita Bonikowska, Kacper Bernekier, Patryk Murlikiewicz

 

Uczniom gratulujemy tak znaczących sukcesów!