24 maja w godz. 16.00 - 18.00 serdecznie zapraszamy na Drzwi Otwarte

KWALIFIKACJE w zawodzie:
EE.08 Montaż i eksploatacja systemów komputerowych, urządzeń peryferyjnych i sieci
EE.09 Programowanie, tworzenie i administrowanie stronami internetowymi i bazami danych

Współpraca: Transition Technologies
KWALIFIKACJE w zawodzie:
EE.02. Montaż, uruchamianie i konserwacja urządzeń i systemów mechatronicznych
EE.21. Eksploatacja i programowanie urządzeń i systemów mechatronicznych

Patronat: BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego Sp. z o.o.
Współpraca: MPK Łódź sp. z o.o.
KWALIFIKACJE w zawodzie:
EE.17. Montaż i uruchamianie urządzeń automatyki przemysłowej.
EE.18. Przeglądy, konserwacja, diagnostyka i naprawa instalacji automatyki przemysłowej.

Patronat: BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego Sp. z o.o.
KWALIFIKACJE w zawodzie:
EE.03 Montaż oraz instalowanie układów i urządzeń elektronicznych
EE.22 Eksploatacja urządzeń elektronicznych
Partonat: P&G
Współpraca: Printor, MPK Łódź sp. z o.o.
KWALIFIKACJE w zawodzie:
EE.05. Montaż, uruchamianie i konserwacja instalacji, maszyn i urządzeń elektrycznych
EE.26. Eksploatacja maszyn, urządzeń i instalacji elektrycznych

Klasa współpracuje z firmą: Veolia Energia Łódź
KWALIFIKACJE w zawodzie:
EE.24. Eksploatacja instalacji i urządzeń do wytwarzania i przesyłania energii cieplnej
EE.25. Eksploatacja instalacji i urządzeń do wytwarzania i przesyłania energii elektrycznej

Patronat: Veolia Energia Łódź
Współpraca: MPK Łódź sp. z o.o.
KWALIFIKACJE w zawodzie:
EE.05. Montaż, uruchamianie i konserwacja instalacji, maszyn i urządzeń elektrycznych
KWALIFIKACJE w zawodzie:
EE.02. Montaż, uruchamianie i konserwacja urządzeń i systemów mechatronicznych

Licealiada w piłce ręcznej chłopców

Reprezentacja Naszej szkoły zakwalifikowała się do turnieju finałowego licealiady w piłce ręcznej chłopców.
W turnieju finałowym, który odbędzie się pod koniec listopada w Hali Anilany Łódź wystąpią: ZSP 9, ZSP 3, XLIII LO i ZSP 10.
Do rozgrywek zgłosiło się 16 szkół i musieliśmy pokonać dwie rundy eliminacji.
W rozgrywanych 13 listopada zawodach półfinałowych osiągnęliśmy następujące wyniki:

ZSP 9 – XXVI LO                 19-11
ZSP 9 – ZSTI                        11-11
ZSP 9 – ZSP 3                      10-11

Szkołę naszą reprezentują:

  1. Lesiak Jakub 1 TE
  2. Łysiak-Palmaka Tomasz 1 TF
  3. Matecki Krzysztof 1 TC
  4. Kozłowski Jakub 1 TD
  5. Czechowski Mikołaj 1 TD
  6. Walczak Jakub 2 TB
  7. Cymer Natan 3 TA
  8. Warchoł Hubert 3 TE
  9. Bartosik Bartosz 4 TD

Trenem zespołu jest Tomasz Matulski