22.08.2019

VEOLIA ENERGIA ŁÓDŹ

Poszukuje kandydatów na stanowisko

Młodszy Elektromechanik

Młodszy elektromechanik _C1 C2 ogłoszenie

22.05.2019

Technik Utrzymania Ruchu

Głuchów, Łódzkie | Praca stała

Kluczowe zadania:

• Utrzymanie w sprawności maszyn i urządzeń w centrum logistycznym;
• Analiza awarii i nieplanowanych postojów maszyn;
• Usuwanie wszelkich usterek w przypadku wystąpienia awarii;
• Współpraca i nadzór nad zewnętrznymi firmami wspierającymi naprawę usterek elektrycznych;
• Przeprowadzanie czynności konserwacyjnych maszyn i urządzeń zgodnie z procedurami i dokumentacja techniczną.

Szczegóły ogłoszenia

16.05.2019

BILPLAST S.A.

Poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Magazynier Części Zamiennych

Miejsce pracy: Łódź, ul. Obywatelska 117

07.05.2019

PRACA DLA ELEKTRYKÓW/ELEKTROMONTERÓW

Techko Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie poszukuje pracowników na

stanowisko: Elektromonter, Elektryk.

Możliwość pracy w Warszawie lub Łodzi.

Oferujemy zatrudnienie na umowę zlecenie lub umowę o pracę.
Wymogi: doświadczenie w pracy na ww. stanowisku, uprawnienia SEP E.
Prosimy przesłanie CV w języku polskim na adres mailowy: praca@techko.eu*

18.09.2018

Firma AQ Wiring Systems Sp. z o.o. zaprasza absolwentów:

Plakat do pobrania

13.06.2018

Firma EAST WEST SPINNING Sp. z o.o.

poszukuje kandydatów na stanowisko elektryk-automatyk

Szczegóły ogłoszenia pod tym linkiem

29.05.2018

Firma Lvs-tech  sp. z o.o.
poszukuje kandydatów na stanowiska:

  • Elektromonter Instalacji Teletechnicznych
  • Serwisant

Szczegóły ogłoszenia w ulotce pod tym linkiem

22.03.2018

Firma PROGREG Budownictwo
poszukuje kandydatów na stanowisko elektryk, elektromonter.

Szczegóły ogłoszenia po tym linkiem

11.01.2018

Firma Ultra-Viol

producent sprzętu medycznego istniejąca na rynku od 25 lat, mająca swoją
siedzibę w Zgierzu – poszukuje pracownika na stanowisko montera elektrycznego sprzętu medycznego.