GIMNAZJALISTO PAMIĘTAJ!

sprawdź 20 lipca od godziny 12:00 czy zostałeś przyjęty

KWALIFIKACJE w zawodzie:
EE.08 Montaż i eksploatacja systemów komputerowych, urządzeń peryferyjnych i sieci
EE.09 Programowanie, tworzenie i administrowanie stronami internetowymi i bazami danych

Współpraca: Transition Technologies
KWALIFIKACJE w zawodzie:
EE.02. Montaż, uruchamianie i konserwacja urządzeń i systemów mechatronicznych
EE.21. Eksploatacja i programowanie urządzeń i systemów mechatronicznych

Patronat: BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego Sp. z o.o.
Współpraca: MPK Łódź sp. z o.o.
KWALIFIKACJE w zawodzie:
EE.17. Montaż i uruchamianie urządzeń automatyki przemysłowej.
EE.18. Przeglądy, konserwacja, diagnostyka i naprawa instalacji automatyki przemysłowej.

Patronat: BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego Sp. z o.o.
KWALIFIKACJE w zawodzie:
EE.03 Montaż oraz instalowanie układów i urządzeń elektronicznych
EE.22 Eksploatacja urządzeń elektronicznych
Partonat: P&G
Współpraca: Printor, MPK Łódź sp. z o.o.
KWALIFIKACJE w zawodzie:
EE.05. Montaż, uruchamianie i konserwacja instalacji, maszyn i urządzeń elektrycznych
EE.26. Eksploatacja maszyn, urządzeń i instalacji elektrycznych

Klasa współpracuje z firmą: Veolia Energia Łódź
KWALIFIKACJE w zawodzie:
EE.24. Eksploatacja instalacji i urządzeń do wytwarzania i przesyłania energii cieplnej
EE.25. Eksploatacja instalacji i urządzeń do wytwarzania i przesyłania energii elektrycznej

Patronat: Veolia Energia Łódź
Współpraca: MPK Łódź sp. z o.o.
KWALIFIKACJE w zawodzie:
EE.05. Montaż, uruchamianie i konserwacja instalacji, maszyn i urządzeń elektrycznych
KWALIFIKACJE w zawodzie:
EE.02. Montaż, uruchamianie i konserwacja urządzeń i systemów mechatronicznych

XXXVI Mistrzostwa Szkół Województwa Łódzkiego w Biegu na Orientację

W XXXVI Mistrzostwach Szkół Województwa Łódzkiego w Biegach na Orientację nasza szkoła zajęła drużynowo II miejsce. 

Zawody odbyły się  13 maja 2017 roku w  Łagiewnikach. Uczestniczyło w nich  219 zawodników z 46 szkół województwa łódzkiego i wielkopolskiego. Naszą szkołę reprezentowało sześciu uczniów.

Indywidualnie uczniowie zajęli miejsca: 3, 5, 6, 7, 8 i 12.

Na dystansie 4200 metrów nasi uczniowie zajęli następujące miejsca:
Michał Wacławiak – kl.  II TC  – 3 miejsce
Mateusz Pacocha – kl.  I TC  – 5 miejsce
Mateusz Zborowski – kl. II TC – 6 miejsce
Tymoteusz Knabe – II TC – 7 miejsce
Szymon Szczepański – I TC  – 8 miejsce

Na dystansie 8200 metrów uczeń Tomasz Stusio III TA zajął 12 miejsce.

Uczniów do zawodów przygotował nauczyciel Jan Ślewa.                    

 

Zdjęcia Jan Ślewa