Wkręć się w pomaganie – akcja zbierania nakrętek

18.01.2021
Dziękujemy wszystkim, którzy uczestniczyli w akcji zbierania nakrętek w I semestrze roku szkolnego 2020/2021 na rzecz schroniska dla zwierząt w Głownie „Przytulisko”. Ciepłe podziękowania kierujemy do Uczniów i ich Rodzin, Nauczycieli oraz Pracowników administracji i obsługi. Szczególne podziękowania kierujemy do Samorządu Uczniowskiego i jego opiekunki Pani Anny Zdanowskiej za wspieranie akcji.
Chociaż nauka zdalna nie sprzyja organizacji zbiórki, to udało się dzięki Wam zapełnić workami z korkami cały samochód osobowy. Transport zebranych nakrętek powędrował w do schroniska „Przytulisko” 14 stycznia 2021 roku. Powrót ze schroniska odbył się w śnieżnej i prawdziwie zimowej scenerii, tym bardziej cieszy fakt, że wspieramy zwierzęta w okresie, kiedy bardzo tego potrzebują.

Zdjecie zebranych nakretek
dyplom z podziekowaniem dla szkoly

Pamiętajcie o zwierzętach! Zachęcamy do dalszego zbierania nakrętek!
Nakrętki można przynosić do biblioteki szkolnej.

Koordynatorki akcji w szkole
Barbara Grochowska i Jadwiga Jezierna

Paczka dla Zwierzaczka – FINAŁ

19.12.2020

I oto nadszedł ten wyjątkowy dzień. 19 grudnia zawieźliśmy dary zebrane podczas szkolnej zbiórki do schroniska „Przytulisko” w Głownie. To było niezwykle wzruszające i pouczające doświadczenie. Dziękujemy pracownikom i wolontariuszom schroniska za możliwość uczestniczenia w tym wydarzeniu.

Ale nie byłoby nas tam, gdyby nie Wy!!! – Drodzy Przyjaciele Dobrej Sprawy.
Dziękujemy Uczniom, Nauczycielom, Rodzinom Uczniów oraz naszym Przyjaciołom za udział w tegorocznej akcji „Paczka dla zwierzaczka” na rzecz schroniska „Przytulisko” w Głownie.
Dziękujemy Wszystkim – zarówno tym, którzy przynieśli dary do szkoły, jak i tym, którzy odpowiedzieli na nasz apel przesyłając prezenty bezpośrednio do schroniska.

podziekowanie

Do akcji bezpośredniego przynoszenia darów do szkoły włączyli się uczniowie z klas: I CT , II TC , II DT, II TD, III TC, III TD i III TF. Dziękujemy bardzo Paulince za przygotowanie podarunku dla wolontariuszy schroniska.
Dziękujemy ogromnie za wsparcie idei pomagania wychowawcom  klas:  Stanisławowi Dębcowi, Monice Jaskule, Ewie Marczewskiej, Krzysztofowi Muszyńskiemu, Karolinie Pel i Piotrowi Pluskocie.
Dziękujemy również Wszystkim, którzy wspierali nasze działania dobrym słowem. Dziękujemy za wszystkie maile i telefony. Szczególne podziękowania kierujemy do Pani Babci naszego ucznia.
Dzięki Wam utwierdzamy się w przekonaniu, że warto pomagać.

Dzięki Wam do schroniska trafiły: sucha i mokra karma dla psów i kotów, preparat dla kotów Lysine, legowisko dla psa, zabawki, miski, psie łakocie oraz dedykowany przelew pieniężny dla psa Marsa. Przygotowaliśmy również imienne świąteczne paczki – dla kota Benia i psa Marsa, będące naszą odpowiedzią na wzruszające listy tych zwierząt do św. Mikołaja. Do schroniska zawieźliśmy również suchą karmę oraz zabawki i inne psie akcesoria, które przekazała po swoim utraconym psie nasza Nauczycielka.

Dziękujemy wszystkim ogromie. Wspólne działanie zaowocowało pokaźną zbiórką.

Tym sposobem mieliśmy przyjemność dołączyć do kręgu ludzi wspierających zwierzęta.

W schronisku mieliśmy okazję  odwiedzić koty w kociarni oraz karmić psy. Z psem Amperem, który był dzień po zabiegu, wybrałyśmy się na spacer po lesie.

Organizatorki akcji w szkole Barbara Grochowska, Jadwiga Jezierna i Anna Zdanowska.

Paczka dla zwierzaczka 2020 – przygotowania do finału

18.12.2020

W sobotę 19 grudnia zawieziemy dary Waszych serc do schroniska „Przytulisko” w Głownie. Prezenty spakowane, czapka Mikołaja przygotowana. Jesteśmy gotowi.

Pomocnicy Mikołaja

Paczka dla zwierzaczka 2020

23.11.2020

Po raz siódmy raz psy i koty z Przytuliska dla Zwierząt w Głownie napisały listy do Św. Mikołaja, ale nigdy tak bardzo jak w tym roku nie obawiały się, czy elfowa poczta je dostarczy i czy Mikołaj w myśl akcji #zostanwdomu odwiedzi ich Przytulisko.

I co Wy na to?

Sprawdź, jak możesz zostać świętym Mikołajem
Akcja Paczka dla Zwierzaczka trwa od 23 listopada do 19 grudnia.
Prezent dla zwierzaka możesz dostarczyć na trzy różne sposoby opisane na stronie internetowej schroniska. Możesz go też zostawić w bibliotece szkolnej. Zostanie on dostarczony do schroniska przez nauczyciela bibliotekarza.
Akcję PACZKA DLA ZWIERZACZKA polecają: Biblioteka szkolna, Szkolne Koło Ekologiczno-Chemiczne i Samorząd Uczniowski.

Wkręć się w pomaganie – V edycja

Szkolne Koło Ekologiczno-Chemiczne i biblioteka szkolna prowadzą akcję zbiórki plastikowych nakrętek na rzecz schroniska dla zwierząt Przytulisko Towarzystwa Przyjaciół Zwierząt „Arkadia” w Głownie. Nakrętki Przytulisko wymienia na karmę dla zwierząt.
To trudny rok dla schroniska. Pandemia nie ułatwia zbiórek. Dlatego tym bardziej liczymy na Waszą wspaniałomyślność.
W akcji „ Wkręć się w pomaganie ” bierzemy udział od roku szkolnego 2017/2018. W tym roku szkolnym rozpoczęliśmy piątą jej edycję.
W zbiórkę zaangażowani są uczniowie, ich rodziny, nauczyciele, pracownicy administracji i obsługi oraz nasi przyjaciele. Akcję wspiera Samorząd Uczniowski wraz ze swym opiekunem Anną Zdanowską.

Za każdą przyniesioną nakrętkę serdecznie dziękujemy.
Koordynatorki akcji w szkole
Barbara Grochowska i Jadwiga Jezierna

Weź również udział w akcjach:

Budobranie