Harmonogram egzaminów maturalnych w 2021 roku

20201222 E8 EM Komunikat o harmonogramie AKTUALIZACJA.pdf (cke.gov.pl)

Materiały i przybory pomocnicze na egzaminie maturalnym w 2021 roku

20200820 E8 EM Komunikat o przyborach.pdf (cke.gov.pl)

Egzamin maturalny z informatyki w 2021 roku

20200820 EM Komunikat o egzaminie z informatyki.pdf (cke.gov.pl)

DRZWI OTWARTE POLITECHNIKI ŚLĄSKIEJ

Zapraszamy serdecznie maturzystów do wzięcia udziału w DNIACH OTWARTYCH POLITECHNIKI ŚLĄSKIEJ 2021 ONLINE, które w tym roku z powodu sytuacji związanej z Covid-19 odbywają się ponownie całkowicie online.

Dni Otwarte Politechniki Śląskiej odbywać się będą przez trzy dni w terminie: 12 – 14 kwietnia, w godz. 11:00 – 13:00 i są skierowane przede wszystkim do tegorocznych maturzystów, ale również do zainteresowanych uczniów klas młodszych.

Podczas wydarzenia uczniowie będą mogli uzyskać cenne informacje na temat tego jak studiuje się na naszej uczelni oraz jak dostać się na swój wymarzony kierunek!

Do Dni Otwartych Politechniki Śląskiej będzie można dołączyć na naszym kanale YouTube:  Politechnika Śląska – YouTube

A już teraz można dołączyć do wydarzenia na FB: https://liblink.pl/MDvEvFCo7A

Studenckie Know-How

Program PROJEKTOR https://liblink.pl/zXJ2B0nMvN i Fundacja Edukacyjnej Przedsiębiorczości https://liblink.pl/I8XtSwEScf zachęca do udziału w II edycji akcji Studenckie Know-Howhttps://liblink.pl/gFfiV7Qzc5 w ramach której studenci – wolontariusze spotykają się online z maturzystami i opowiadają o swoich kierunkach studiów, uczelniach i dodatkowej działalności wolontariackiej. Dzięki temu maturzyści mogą dowiedzieć się więcej o studiowaniu, zadać pytania studentom oraz świadomie i trafnie wybrać dalszą drogę kształcenia.

Spotkania w formie liveów odbywają się na platformie GetResponse i są udostępniane na fanpageu Studenckie Know-How. Więcej szczegółów dotyczących akcji znajdą Państwo na Facebooku https://liblink.pl/gFfiV7Qzc5 oraz stronie internetowej https://liblink.pl/OAvsTLHmrS