Dyrektor Szkoły: Henryka Michalska

Wicedyrektor szkoły: Dorota Serwik- Porowska

Wicedyrektor szkoły: Piotr Pluskota

Kierownik szkolenia praktycznego: Paweł Dominikowski

Rada Pedagogiczna Zespołu Szkół Politechnicznych
rok szkolny 2020/2021


Lp. Nazwisko i imię nauczyciela Nauczany przedmiot/funkcja

  1. Batiuk Katarzyna Język angielski, język angielski zawodowy
  2. Berliński Marek Przedmioty zawodowe
  3. Białkowska Dorota Język polski, etyka, doradztwo zawodowe
  4. Binder Magdalena Pedagog szkolny
  5. Bogdan Monika Matematyka
  6. Borowska – Jocz Agata Przedmioty zawodowe
  7. Borszyński Rafał Przedmioty zawodowe informatyczne
  8. Buczek Anna Geografia
  9. Caban Beata Matematyka
  10. Derlecki Stanisław Przedmioty zawodowe
  11. Dębiec Stanisław Przedmioty zawodowe
  12. Dominikowski Paweł Przedmioty zawodowe / KIEROWNIK SZKOLENIA PRAKTYCZNEGO
  13. Frymus Janusz Przedmioty zawodowe
  14. Gintowt Mirosław Edukacja dla bezpieczeństwa
  15. Górny Beata Wychowanie fizyczne
  16. Grochowska Barbara Chemia, matematyka
  17. Grzelak Julia Biologia
  18. Hantsz Dariusz Przedmioty zawodowe
  19. Jaroszewski Witold Przedmioty zawodowe
  20. Jaskuła Monika Przedmioty zawodowe informatyczne, informatyka
  21. Jezierna Jadwiga Bibliotekarz
  22. Jędruszkiewicz Sylwester Przedmioty zawodowe informatyczne
  23. Kamiński Krzysztof Filozofia, religia
  24. Karaszkiewicz Iwona Język niemiecki
  25. Karolak Joanna Matematyka
  26. Kłos Wiktor Fizyka
  27. Kłosińska Agnieszka Język polski, etyka
  28. Koneczna Ewa Język angielski, język angielski zawodowy
  29. Korkuś Tomasz Przedmioty zawodowe informatyczne, informatyka
  30. Kowalczyk Czesław Przedmioty zawodowe
  31. Łakomski Grzegorz Przedmioty zawodowe
  32. Małaczek Michał Przedmioty zawodowe
  33. Marczak Mirosław Religia
  34. Marczewska Ewa Fizyka
  35. Masica Renata Geografia, podstawy przedsiębiorczości, działalność gospodarcza
  36. Matulski Tomasz Wychowanie fizyczne
  37. Michalska Henryka Informatyka / DYREKTOR SZKOŁY
  38. Mirys Ryszard Przedmioty zawodowe
  39. Muszyński Krzysztof Przedmioty zawodowe informatyczne, informatyka
  40. Paczesny Sylwester Informatyka, przedmioty zawodowe informatyczne
  41. Pankratz Katarzyna Historia, wiedza o społeczeństwie, historia i społeczeństwo
  42. Partyka Katarzyna Wychowanie fizyczne
  43. Pawłowski Tadeusz Przedmioty zawodowe
  44. Pel Karolina Język angielski, język angielski zawodowy
  45. Pluskota Piotr Wychowanie fizyczne / WICEDYREKTOR SZKOŁY
  46. Rogowski Szymon Przedmioty zawodowe
  47. Romanowska Lidia Język angielski, język angielski zawodowy
  48. Rosin Janusz Przedmioty zawodowe informatyczne
  49. Rutkowska Urszula Przedmioty zawodowe
  50. Serwik- Porowska Dorota Język polski, doradztwo zawodowe / WICEDYREKTOR SZKOŁY
  51. Stępniak- Jankowska Monika Język polski
  52. Strzelczyk – Jajczak Joanna Język niemiecki
  53. Szamburski Tomasz Historia, wiedza o społeczeństwie, historia i społeczeństwo
  54. Szewczyk Anna Matematyka
  55. Ślewa Jan Wychowanie fizyczne
  56. Świtalski Jarosław Przedmioty zawodowe
  57. Tomaszewski Tomasz Wychowanie fizyczne
  58. Tyfa Piotr Przedmioty zawodowe
  59. Wiśniewski Jacek Przedmioty zawodowe
  60. Włodarczyk Marek Przedmioty zawodowe
  61. Zawadowska Jolanta Język niemiecki
  62. Zdanowska Anna Język angielski, język angielski zawodowe