Pasje i sukcesy naszych uczniów

Nasi uczniowie Rafał Orzechowski i Miłosz Janicki z  kl. I F z drużyną juniorów młodszych UKS „Neptun” Łódź zajęli II miejsce w  międzynarodowym turnieju piłki wodnej „VRUTKY CUP 2022”.

W miniony weekend odbył się w słowackich Vrútkach międzynarodowy turniej juniorów 2008 „VRUTKY CUP 2022” w piłce wodnej. W turnieju udział wzięło siedem drużyn: dwie drużyny z Polski: UKS „Neptun” Łódź  i WTS Polonia Bytom, PVK Vrútky (Słowacja), KPS Nereus Żilina (Słowacja), KVP Komárno (Słowacja), Sparta Praga (Czechy) oraz drużyna z Lwowa z Ukrainy.

W łódzkiej drużynie Neptun z sukcesem zagrało dwóch naszych uczniów –  Rafał Orzechowski i Miłosz Janicki. Finalnie UKS „Neptun” Łódź zajął drugie miejsce w turnieju, minimalnie ustępując drużynie z Ukrainy, która zdobyła złoty medal.

W najbliższy weekend szykują się kolejne emocje sportowe dla fanów piłki wodnej, kiedy to Rafał i Miłosz zagrają w międzynarodowym turnieju Neptun Cup 2022. Tym razem wystąpią jako reprezentanci Polski w kategorii wiekowej U-14.

Zapraszamy do kibicowania na pływalnię Uniwersytetu Łódzkiego (Centrum Wychowania Fizycznego i Sportu, ul. Styrska 20/24 w Łodzi). Wstęp wolny.

Harmonogram zawodów Neptun Cup 2022.

Serdecznie gratulujemy uczniom sukcesu i życzymy powodzenia w kolejnych zawodach!

Na podstawie informacji i materiałów graficznych nadesłanych przez panią Marzenę Janicką.

Skip to content