Andrzejki

W czwartek 30 listopada Samorząd Uczniowski zorganizował święto św. Andrzeja 
dla całej społeczności uczniowskiej.

W tym dniu sala 45 została zamieniona w „salę wróżb”. Wszystkie wróżby zostały samodzielnie przygotowane przez nasze drogie uczennice, które mimo iż są w zdecydowanej mniejszości, doskonale sobie radzą w naszej szkole.
 
Te niezwykłe, magiczne damy przepowiadały wszystkim chętnym przyszłość z kart, dłoni, wróżyły również ze szklanej kuli, magicznych serc, kombinacji cyfr z daty urodzenia. Tak więc każdy uczestnik andrzejkowych szaleństw 
z niecierpliwością przekłuwał papierowe serce, aby odczytać imię swojej sympatii, losował magiczne bileciki, bądź szukał swojej szczęśliwej liczby. Katalog wróżb był obszerny i bogaty, a każdy pragnął wywróżyć sobie coś wyjątkowego. 
 
Wiele śmiechu i radości dostarczały wszystkie przepowiednie. Wszyscy gorączkowo czekali na to, by dowiedzieć się, kto jako pierwszy z klasy zmieni stan cywilny, będzie bogaty i komu w życiu się powiedzie. 
 
Wszyscy wspaniale się bawili, humory dopisywały, a przepowiedziana przyszłość zawsze może się spełnić. Tak naprawdę wszystko zależy od nas samych. Warto o tym pamiętać!

Anna Zdanowska

 

Skip to content