Bądźmy razem, choć osobno…

PRZYŚLIJ ZDJĘCIE PRZEDSTAWIAJĄCE WIDOK Z OKNA TWOJEGO MIESZKANIA/DOMU. STWÓRZMY WSPÓLNIE GALERIĘ ZDJĘĆ „RAZEM, CHOĆ OSOBNO”.
Udział w akcji jest dobrowolny. Opublikowane w galerii zdjęcia NIE będą podpisane imieniem i nazwiskiem autora. W projekcie chodzi o stworzenie atmosfery więzi i poczucia, że nie jesteśmy sami w tej epidemiologicznej rzeczywistości, a nie o pokazanie kto i w jakim otoczeniu mieszka. Wielu z nas patrzy codziennie na widok za oknem i z utęsknieniem czeka na powrót normalności. Bądźmy w takiej chwili symbolicznie razem.

Biblioteka szkolna zaprasza Nauczycieli i Uczniów Zespołu Szkół Politechnicznych w Łodzi
do  udziału w projekcie RAZEM, CHOĆ OSOBNO.

Możemy wspólnie stworzyć coś ciepłego i pozytywnego!
Drodzy Uczniowie – liczę na Wasz udział.
Państwo Nauczyciele i Wychowawcy – liczę na promocję projektu wśród uczniów… oraz osobisty udział.

Zapraszam do współtworzenia galerii zdjęć RAZEM, CHOĆ OSOBNO
.

Śledź tworzoną na bieżąco galerię zdjęć
Warunki udziału

Czas epidemii jest dla wszystkich bardzo trudny. Różnorakie ograniczenia, wynikające z walki z koronawirusem i problemy dnia codziennego powodują, że żyjemy z dużym obciążeniem psychicznym. Na kolejny okres przedłużona została nauka zdalna dla dzieci i młodzieży. I to jest fakt, z którym wszyscy – Uczniowie, Rodzice i Nauczyciele muszą się zmierzyć.

Zbliża się wielkimi krokami okres  świąteczno-noworoczny, któremu zawsze towarzyszy pewna doza magii, radości i uniesień. Dzielimy się dobrem i radością. Pozytywnie patrzymy w przyszłość, snując plany na kolejny rok.

Ten rok szkolny jest inny od wszystkich pozostałych. Nie spotkamy się w szkole na wigilijno-noworocznych spotkaniach klasowych.  Nie będziemy obchodzić w szkole  Mikołajek, przynajmniej nie w tej tradycyjnej, znanej nam od lat formie.

Zapraszam do współtworzenia galerii zdjęć RAZEM, CHOĆ OSOBNO. Uczestnictwo w projekcie jest dobrowolne.

Nauczyciel bibliotekarz Jadwiga Jezierna

Skip to content