CyberSkiller Challenge Poland 2021 Edycja II

CyberSkiller Challenge Poland 2021 Edycja II – to ogólnopolski konkurs wiedzy i praktycznych umiejętności w dziedzinie cyberbezpieczeństwa. Konkurs odbędzie się w 3 etapach, z czego ostatni będzie zrealizowany według formuły CTF (and. Capture the Flag).

Tym konkursem, chcemy obudzić w uczniach pasję, otworzyć możliwości kariery zawodowej, dać szansę zmierzyć się z innymi i wyłonić największe polskie talenty w tej dziedzinie. Główną ideą konkursu jest zwiększenie świadomości uczniów a w związku z tym i bezpieczeństwa w cyberprzestrzeni.

Zmagania konkursowe odbywają się w kilku etapach:

  • Rejestracja uczestników – do 30 listopada poprzez stronę: https://www.cscs.pl/
  • Etap 1 (etap szkolny) – 14.12.2021 w godz. 8:00 – 10:00 zostanie przeprowadzony test na platformie CyberSkiller. W tym etapie zostanie wyłoniona 3-osobowa reprezentacja szkoły w dziedzinie cyberbezpieczeństwa.
  • Etap 2 (etap wojewódzki) – 08.03.2022 w godz. 8:00 – 10:00 zostanie przeprowadzony konkurs na platformie CyberSkiller. Na tym etapie zostanie wyłoniona najlepsza drużyna w województwie.
  • Etap 3 (ogólnopolski – finał) – 31.05.2022 Tego dnia odbędzie się praktyczny turniej finałowy. Na tym etapie poznamy najlepszą drużynę szkolną z dziedziny cyberbezpieczeństwa w całej Polsce.

Wszelkich informacji na temat konkursu udzieli Pani Monika Jaskuła (sala 224)

Skip to content