Konkurs i nie tylko

Samorząd Uczniowski zaprasza do włączenia się w działania, które uświetnią nadchodzący okres świąteczno-noworoczny.

Mikołajki inaczej – pokaż swoje świąteczne ozdoby!

Czas pomyśleć o świętach!

Z okazji zbliżających się Mikołajek zachęcamy do przesyłania zdjęć ciekawych ozdób świątecznych, które posiadacie w domu. Dzień 6 grudnia to już najwyższa pora, aby zacząć cieszyć się nadchodzącymi świętami. Z przesłanych zdjęć chcielibyśmy następnie przygotować świąteczny kolaż, który zostanie umieszczony w galerii na szkolnym FB oraz na stronie internetowej szkoły.
Zdjęcia ozdób świątecznych należy przesyłać na adres mailowy a.zdanowska@zsp9.pl  do 6.12.2020 roku włącznie.  

Konkurs na świąteczną pocztówkę

Zaprojektuj własnoręcznie oryginalną, autorską bożonarodzeniową grafikę. Przesłane prace zostaną udostępnione w galerii na szkolnym FB, gdzie odbędzie się głosowanie na najładniejszą kartkę. Autor kartki, która dostanie najwięcej polubień, zostanie nagrodzony niespodzianką.
 
Przygotowane prace, w formacie A5 (21 cmx14,8)  należy przesyłać na adres mailowy a.zdanowska@zsp9.pl  do 9.12.2020 roku włącznie. W temacie wiadomości należy podać „imię, nazwisko oraz klasę”.

Uwaga!  Grafika nie może naruszać praw autorskich innych osób. 

Życzenia „Od klasy dla całej szkoły”

Zachęcamy również do stworzenia życzeń bożonarodzeniowych na forum klasowym w ramach idei od klasy dla całej szkolnej społeczności. Życzenia przesyłamy do dnia 17.12.2020 roku włącznie.

Życzenia wraz z wybranymi pocztówkami świątecznymi, wykonanymi w ramach konkursu na świąteczną pocztówkę, pomogą nam stworzyć bożonarodzeniowy kolaż i umilić ten wyjątkowy czas, jakim jest okres świąteczno-noworoczny.

Serdecznie zapraszamy do udziału w naszych akcjach!

Samorząd Uczniowski przy wsparciu biblioteki szkolnej.

grafika swiateczna

Skip to content