Konkurs wojewódzki „Najlepsza praca modelowo-konstrukcyjna”

Nasi uczniowie zajęli czołowe miejsca w konkursie „Najlepsza praca modelowo-konstrukcyjna w szkołach elektrycznych i elektronicznych”.

23 marca 2017 roku w Łódzkim Centrum Doskonalenia Nauczycieli i Kształcenia Praktycznego odbył się konkurs o zasięgu wojewódzkim „Najlepsza praca modelowo-konstrukcyjna w szkołach elektrycznych i elektronicznych”, w którym wzięli udział uczniowie naszej szkoły pod opieką nauczyciela Grzegorza Łakomskiego.

 

I miejsce w kategorii „profesjonaliści” zdobył Mateusz Piękny z klasy IV TC, który wykonał i zaprezentował pracę pt. „Mini obrabiarka CNC”.

III miejsce w tej samej kategorii zdobyli Kacper Klepacz i Mateusz Foryś z klasy III TC, którzy wykonali pracę „Dron klasy 250”.

Wyróżnienie w tej kategorii zdobył Krzesimir Lewiński z klasy IV TC, który zaprezentował pracę pt. „Mobilny system oświetlenia”.

II miejsce w  kategorii „pierwsze kroki” zdobyli uczniowie: Mateusz Zborowski z klasy II TC  za prace „Arduino xylophone” oraz Bartek Mucha wraz z Wojciechem Talar z klasy II TC za pracę „Gimbal”.

Zdjęcia przekazał Grzegorz Łakomski

Skip to content