Paczka dla zwierzaczka – finał

Dziękujemy Nauczycielom, Młodzieży i Rodzinom Uczniów za przyłączenie się do akcji „Paczka dla Zwierzaczka 2022” na rzecz zwierząt ze schroniska Przytulisko w Głownie.

Paczka dla zwierzaczka

W tym roku schronisku znów udało się znaleźć Mikołajów dla wszystkich zwierzaków mieszkających zarówno w Przytulisku, jak i w domach tymczasowych, gdzie czekają na adopcję. Schronisko uzbierało 1,5 magazynu prezentów i całe mnóstwo darowizn na ich zakup. I to również Wasza zasługa!

Podziekowania_019

W imieniu schroniska dziękujemy za prezenty dla psów i kotów przyniesione do szkolnych punktów zbiórki: mokrą i suchą karmę, zabawki, koce, termofor, transporter dla kotów, legowisko dla psa, legowisko dla kota, obrożę dla psa i środki do dezynfekcji. Dziękujemy również za prezenty wysłane bezpośrednio do Przytuliska.

Dzięki Waszym szlachetnym sercom mogliśmy obdarować koty i psy przebywające w Przytulisku oraz przygotować dedykowane paczki dla psów Pianki i Farcika oraz kotów Tośki, Zatorka i Danielka.


Dziękujemy za wrażliwość i zareagowanie na potrzeby zwierząt.

Jesteśmy bardzo wdzięczni  tym Członkom Rodzin Uczniów, którzy przywieźli paczki z darami dla zwierząt osobiście do szkoły.

Spotkania z Państwem zarówno te osobiste, jak i te za pośrednictwem mediów internetowych były bezcenne. Dziękujemy za ciepłe rozmowy o pomaganiu, życzliwości i otwartości na potrzeby innych. Takie chwile są budujące i motywują do dalszego działania.

Szczególnie serdecznie dziękujemy naszej uczennicy Paulince Kamińskiej, która mając wielkie serce otwarte na potrzeby psów i kotów pamiętała również o ludziach na co dzień opiekujących się zwierzętami i przygotowała dla nich specjalny upominek.

Dziękujemy za każdy najmniejszy dar!!!

Koordynatorki akcji w szkole
Barbara Grochowska
Jadwiga Jezierna

Skip to content