Rozpoczęcie roku szkolnego 2017/2018

Inaugurację roku szkolnego 2017/2018 rozpoczęło  wprowadzenie sztandaru i odśpiewanie hymnu państwowego. Uroczystość poprowadził płk Mirosław Gintowt i przewodniczący Samorządu Uczniowskiego Damian Kukuła, uczeń klasy IIITE. 

Na uroczystości gościliśmy przedstawicieli firm patronackich: panią Monikę Wicher – Veolia Energia Łódź S.A., panią Monikę Chwaszcz – Bogusiewicz i pana Zdzisława MigdalskiegoBSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego Sp. z o.o. oraz rodziców uczniów i naszych absolwentów.

Pani Dyrektor Henryka Michalska przedstawiła kadrę kierowniczą szkoły i nowo zatrudnionych nauczycieli oraz dokonała prezentacji wychowawców klas pierwszych i drugich. Życzyła uczniom roku pełnego sukcesów. W związku z prowadzoną w szkole termomodernizacją poprosiła wszystkich o cierpliwość i zachowanie zasad bezpieczeństwa.

W tym roku szkolnym młodzież klas pierwszych podjęła naukę w Technikum nr 9 w klasach kształcących w zawodach: technik elektronik/ technik elektryk (kl. I TA), technik energetyk (kl. I TB), technik mechatronik (kl. I TC), technik informatyk (kl. I TD  i kl. I TE) oraz technik automatyk (kl. I TF).

Wszystkim uczniom, rodzicom i nauczycielom życzymy wielu sukcesów i radości w nowym roku szkolnym.

Monika Stępniak – Jankowska

Skip to content