Spotkanie z Przemysławem Wieczorkiem

Dziś w naszej szkole miało miejsce wyjątkowe wydarzenie. Nasi uczniowie ( klasy 1TD, 2TC, 3TC i 3TD) wzięli udział w spotkaniu z człowiekiem wyjątkowym. Tą osobą jest Przemek Wieczorek – ( link do jego bloga: https://www.facebook.com/drugisynmarnotrawny/) .

Spotkanie odbyło się na sali gimnastycznej i trwało ponad godzinę.

Kim jest Przemek i co robił w nasze szkole? Przemek to znany i utalentowany sportowiec. Mistrzostwa Europy Para Taekwondo w Sofii…. Przemysław Wieczorek brązowy medal w kategorii walki sportowej k42! To jeden z jego niedawnych sukcesów, ale na swoim koncie ma ich znacznie więcej!

Przemek nie ma rąk, ale … „Piszę te słowa nie po to, by się nad sobą użalać. Chcę pokazać przez nie, iż w życiu może być różnie, ale człowiek nie jest nigdy do końca przegrany… Można się pozbierać ze wszystkiego. Żyć i być szczęśliwym, mimo tego, że nie jest idealnie. Bo nigdy nie będzie idealnie, ale to nie jest powód do tego, by nie być szczęśliwym.”

Przemek to otwarty, serdeczny człowiek, wulkan energii i osoba , która musisz poznać, bo jest w stanie zmienić twój sposób myślenia o pewnych sprawach. Przemek opowiedział nam o sobie, o swoich wyjazdach na zawody, pokazał ciosy z teakwondo oraz.. rapował! Czas spędzony z nim na pewno zaowocuje dobrymi efektami. Poniżej galeria zdjęć! Przemek – wielkie dzięki , że mogłeś do nas przyjść! <3 Do zobaczenia w II semestrze nauki!
 

Spotkanie zostało zorganizowane z inicjatywy Samorządu Uczniowskiego.

 
Anna Zdanowska
 

Skip to content