Światowy Dzień Pluszowego Misia

Dnia 25 listopada w naszej szkole po raz pierwszy obchodziliśmy Światowy Dzień Pluszowego Misia. Uczniowie przynieśli swoje pluszaki z domu. Dzięki małym, jak i dużym pluszowym misiom w  szkole zapanowała miła i przyjemna atmosfera. Misie gwarantowały dobry humor, ale pozwalały również uniknąć pytania na lekcji.

Pamiętajcie, misie są dla wszystkich, dla małych i dużych. Zawsze będą popularne, bo  misie to przyjaciele zarówno dzieci, jak i dorosłych.

W ramach obchodów Światowego Dnia Pluszowego Misia rozegrany został również konkurs na „Misia Zawodowca”. Uprzejmie informujemy, że zwycięzcami w kategorii indywidualnej na Misia Zawodowca zostali:

Tymoteusz Knabe z klasy I TC- praca Mechatromiś – miś z pomponów ze świecącymi oczami – wykonany własnoręcznie od A do Z oraz Maciej Ferszt z klasy IV TD – Infomiś – grafika komputerowa.

Nagrodą w konkursie jest voucher – niespodzianka, który upoważnia do uniknięcia odpowiedzi ustnej. Voucher jest jednorazowy, do wykorzystania w sytuacji kryzysowej.

W konkurencji klasowej wygrała klasa I TE, która przyniosła do szkoły 27 pluszaków. Nagrodą dla klasy jest „Voucher na kartkówkę”.

Gratulujemy i dziękujemy za udział w konkursie.

Dzień z misiem upłynął bardzo ciekawie i przyjemnie. Link do wydarzenia na FB

Dziękujemy nauczycielom i uczniom za wspólną zabawę.

Samorząd Uczniowski

W bibliotece szkolnej  zagościły natomiast  Bibliomisie.

 

Skip to content