Zakończenie roku szkolnego 2020/2021


Baner

Uroczystości kończące  rok szkolny 2020/2021 miały tym razem odmienny charakter niż zazwyczaj. W pandemicznej rzeczywistości nie mogliśmy spotkać się wszyscy razem, aby podsumować kończący się rok szkolny – jakże trudny, inny i pełen nowych wyzwań.  Uczniowie podzieleni na mniejsze grupy spotkali się z wychowawcami i dyrekcją szkoły.

Obecnością swoją zaszczycili nas przedstawiciele firmy patronackiej Fujitsu. Wręczyli oni uczniom klasy I D certyfikaty, potwierdzające udział  w programie edukacyjnym P-TECH.

Dyrektor szkoły Henryka Michalska podsumowała całoroczną pracę szkoły, pogratulowała uczniom sukcesów, a Radzie Pedagogicznej podziękowała  za trud włożony w nauczanie, które tym roku szkolnym przebiegało w większości zdalnie.

Uczniowie, którzy osiągnęli najlepsze wyniki w nauce zostali wyróżnieni nagrodami i dyplomami przyznanymi przez dyrektora szkoły.

Czternastu uczniów otrzymało świadectwa z wyróżnieniem, co oznacza, że osiągnęli średnią nauczania co najmniej 4,75. W gronie nagrodzonych znaleźli się:  Patryk  Pawęda (I A), Michał Garnys, Jakub Klepacz, Kacper Kobalczyk, Jakub Kozłowski, Król Tomasz (I D), Jan Maciejewski (II C), Oskar Jarzyna (II D), Patryk Wszelaki (II TC), Amelia Gawryszczak, Paweł Gębicki, Jakub Ochal (II TD), Nikola Raczyńska (III TD) i Dawid Warych (III BA).

Sześciu uczniów otrzymało jednorazowe stypendia za wyniki w nauce. W tak elitarnym gronie znaleźli się: Amelia Gawryszczak, Paweł Gębicki, Jakub Kozłowski, Tomasz Król, Nikola Raczyńska i Dawid Warych.

W dniu dzisiejszym żegnaliśmy się z dwoma nauczycielami, którzy przeszli na emeryturę. To był dla nas niezwykle wzruszający moment.

Pani dyrektor Henryka Michalska życzyła wszystkim dużo słońca i bezpiecznego wypoczynku.

Skip to content