Konkurs biblioteczny na projekt zakładki do książki

cz2„Czytam, bo lubię”
Konkurs biblioteczny na projekt
zakładki do książki

Dziękujemy za wzięcie udziału w konkursie bibliotecznym na projekt zakładki do książki. Konkurs zorganizowany został przez bibliotekę szkolną przy współudziale nauczycieli Moniki Stępniak-Jankowskiej i Doroty Białkowskiej.

W pierwszym etapie obrad z 66 prac zgłoszonych do konkursu Komisja Konkursowa w składzie: Dorota Serwik-Porowska, Monika Jaskuła, Joanna Karolak, Małgorzata Starczewska-Moskal i Jadwiga Jezierna wytypowała 15 zakładek, które zakwalifikowane zostały do ścisłego finału. W drugim etapie obrad Jury przyznało miejsca punktowane od I-III i trzy wyróżnienia.

Ogłoszenie wyników nastąpi 2 grudnia (środa) w sali nr 205 podczas spotkania podróżniczego „Odkrywanie Korei Południowej”, które poprowadzi Ewa Marczewska. Początek spotkania godz. 13:30.

W gronie wyróżnionych wzięciem udziału w spotkaniu znaleźli się uczniowie, wśród których znajdują się zwycięzcy konkursu.

Adam Andrysiak   I TC

Kacper Bernekier I TD

Mateusz Błaszczyński I TE

Anita Bonikowska I TD

Natan Cymer I TA

Kamil Drożdż   I TC

Piotr Garbowski I TC

Kardas Olga   IV TD

Łukasz Młodziński III TC

Marcin Nowaczyk I TA

Daniel Osiński I TE

Mateusz Piękny III TC

Karolina Sawczyk I TE

Damian Stasiak I TE

Hubert Warchoł I TE

W spotkaniu udział bierze również cała klasa I TE, w nagrodę za to, że  tej klasy udział w konkursie wzięła największa liczba uczniów.

Organizatorzy

 

Skip to content