Ogólnopolski konkurs fotograficzny „Piękno leży pod nogami”

IMAG0960W ogólnopolskim konkursie fotograficznym „Piękno leży pod nogami”, odbywającym się w ramach projektu „Pasja życia” , uczeń klasy II TA Tomek Stusio zajął II miejsce. Opiekunem ucznia był nauczyciel bibliotekarz Jadwiga Jezierna.

Do konkursu fotograficznego „Piękno leży pod nogami” zgłosiło się 297 uczestników z całego kraju, którzy nadesłali 870 prac. Jury konkursu w składzie Sławomir Grzanek, Marek Szyryk i Piotr Wypych wyróżniło 51 zdjęć, w tym pracę Tomka, udziałem w wystawie fotograficznej. Wystawę można oglądać w Galerii Fabryki na ul. Tymienieckiego 3 w Łodzi.

Podsumowanie konkursu odbyło się w Galerii Fabryki 30 listopada 2015 roku. Nagrody zwycięzcom wręczyli wojewoda łódzki Jolanta Chełmińska i łódzki kurator oświaty Jan Kamiński.

Organizatorem konkursu była Fundacja RAZEM  z Łodzi oraz Towarzystwo Przyjaciół śp. ks. Jarosława Burskiego. Konkurs przeznaczony był dla młodzieży w wieku od 15 do 20 roku życia z terenu całej Polski. Każdy uczestnik mógł zgłosić do konkursu maksymalnie 3 zdjęcia.

Galerię zdjęć zgłoszonych na konkurs można oglądać na stronie Organizatora. Zapraszam również do zapoznania się z relacją z podsumowania konkursu i obejrzenia reportażu z wernisażu.

Jadwiga Jezierna

Zdjęcia Jadwiga Jezierna

Skip to content