MIEJSKA INAUGURACJA ROKU SZKOLNEGO 2021/2022

Plakat

Dyrektorowi naszej szkoły pani Henryce Michalskiej przypadł zaszczyt uczestniczenia w miejskiej inauguracji roku szkolnego 2021/2022, która odbyła się Szkole Podstawowej nr 81 im. Bohaterskich Dzieci Łodzi. W uroczystości udział wzięli przedstawiciele miasta, kuratorium oświaty, służb miejskich, parlamentarzyści, dyrektorzy łódzkich szkół, uczniowie i nauczyciele.

Podczas uroczystości Prezydent Miasta Łodzi Hanna Zdanowska wręczyła listy gratulacyjne  dyrektorom szkół podstawowych i ponadpodstawowych, których uczniowie osiągnęli najlepsze wyniki na egzaminach zewnętrznych w ubiegłym roku szkolnym. Wśród wyróżnionych znalazła się także nasza szkoła.

Prezydent Miasta Łodzi Hanna Zdanowska życzyła uczniom i rodzicom normalnego roku szkolnego i wyraziła nadzieję, że rozpoczynający się rok szkolny będzie rokiem spełnionych oczekiwań.  

Gratulujemy naszym uczniom uzyskanych wyników na egzaminie maturalnym. Serdecznie dziękujemy również nauczycielom za skuteczne i efektywne przygotowanie młodzieży do matury.

Galeria zdjęć na stronie Radia Łódź.

Skip to content