Paczka dla zwierzaczka

Psy i koty z Przytuliska dla Zwierząt w Głownie napisały listy do św. Mikołaja, ale nigdy tak bardzo jak w tym roku nie obawiały się, czy elfowa poczta je dostarczy i czy Mikołaj w myśl akcji #zostanwdomu odwiedzi ich Przytulisko.

Niektóre zwierzęta mają specjalne potrzeby. Pomóżmy razem.

Jeśli chcesz pomóc przynieś dary do biblioteki szkolnej. Zrobimy paczkę świąteczną i zawieziemy do schroniska. Prezenty można przynosić do 18 grudnia. Możesz też skontaktować się bezpośrednio ze schroniskiem.

Kot Benio

List kota Benio

Drogi Mikołaju. Czy to prawda, że przywozisz prezenty tylko tym, którzy byli grzeczni? Ja byłem bardzo grzeczny więc piszę do Ciebie ten list, żebyś o tym wiedział i o mnie nie zapomniał. Bardzo proszę, podaruj mi w prezencie karmę Brit Premium Chicken Kitten i saszetki z mokrą karmą. Bardzo proszę też o Lysine, która podnosi naszą odporność. Dziękuję Mikołaju. Benio

pies Mars

Mars:
Drogi Święty Mikołaju, piszę do Ciebie z bardzo odległego miejsca.
Jestem pod opieką Przytuliska, ale mieszkam obecnie w hoteliku, gdzie pod okiem behawiorystów i trenerów próbuję się nieco zmienić. Jestem wybuchową mieszanką prawdopodobnie owczarka niemieckiego i owczarka belgijskiego malinois. Jako potomek bardzo aktywnych, często pracujących w wojsku czy policji psów, mam ogromną potrzebę pracy, mięśnie widoczne gołym okiem i wielki problem z frustracją i agresją, dlatego zanim trafię do nowego domu, muszę się wiele nauczyć.
Utrzymanie mnie w tym miejscu to jednak duże obciążenie dla Przytuliska, dlatego chciałem Cię prosić wyłącznie o zapas suchej karmy Britt dla dorosłych, dużych ras, którą prześlesz bezpośrednio do miejsca, w którym się znajduję lub o darowiznę pieniężną na pomoc w płaceniu faktur za mój pobyt w hotelu dla psów. Wciąż nie nadaję się na powrót do schroniskowego kojca, a obawiam się, że bez Twojej pomocy, będę musiał przerwać terapię. Wiem, że już dostałem dużo – los i ci wspaniali ludzie nie skreślili mnie, tylko dali szansę na normalne życie. Proszę, nie pomiń mojego listu i spełnij moją prośbę. Mars

Akcję PACZKA DLA ZWIERZACZKA polecają: Biblioteka szkolna, Szkolne Koło Ekologiczno-Chemiczne i Samorząd Uczniowski.

Skip to content