Pomoc dla zwierząt

Serdecznie dziękujemy Uczniom, ich Rodzinom, Nauczycielom i Pracownikom administracji i obsługi oraz wszystkim naszym przyjaciołom, którzy włączyli się do akcji zbierania plastikowych nakrętek dla zwierząt z Przytuliska prowadzonego przez Towarzystwo Przyjaciół Zwierząt „Arkadia” w Głownie.

W ramach akcji „Wkręć się w pomaganie” przekazaliśmy pierwszą transzę zebranych plastikowych nakrętek. Dzięki Waszej wrażliwości zebraliśmy ponad trzy duże worki surowca, które Przytulisko wymieni na karmę dla psów i kotów, przebywających aktualnie w schronisku.

Podziękowania dla wszystkich Darczyńców od Schroniska Arkadia na stronie:
http://www.przytuliskoglowno.pl/aktualnosci/podziekowania/

Ale na tym nasza akcja się nie kończy. Działamy dalej, nieprzerwanie, bo zwierzęta czekają na nasze wsparcie. Akcja trwa do końca roku szkolnego i będzie kontynuowana w roku następnym.

Nakrętki można wrzucić do specjalnych pudeł ustawionych przy sklepiku szkolnym i w bibliotece.

Większe ilości nakrętek można przynosić bezpośrednio do sali nr 32 (Barbara Grochowska) lub do biblioteki (Jadwiga Jezierna).

Dziękujemy osobom wspierającym akcję „Wkręć się w pomaganie” i zachęcamy niezdecydowanych do dołączenia do grona osób wspierających zwierzęta.

Koordynatorzy akcji:

Barbara Grochowska i Jadwiga Jezierna

 

Skip to content