XXV Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

XXV Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

Dla ratowania życia i zdrowia dzieci 
na oddziałach pediatrycznych 
oraz dla zapewnienia godnej opieki medycznej seniorom.

 

Za nami XXV finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy! Jako sztab działający w naszej szkole zebraliśmy rekordowo ponad 65,5 tysiąca złotych!

Wszystkim wolontariuszom i osobom wspomagającym działania naszego sztabu dziękujemy za pomoc i wsparcie.

Tradycyjnie już naszą zbiórkę rozpoczęliśmy od udziału w  przepięknym koncercie charytatywnym, który zorganizowany został  w  ramach Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy 7 stycznia 2017 roku w Ogólnokształcącej Szkole Muzycznej  im. Henryka Wieniawskiego w Łodzi.

Podczas koncertu mogliśmy usłyszeć wiele gwiazd polskich i zagranicznych, m.in. Daniela Borowskiego, który na co dzień śpiewa w New York City Opera, jak również występuje w Mediolanie. Artyści wykonali znane utwory ze słynnych musicali i oper, a także muzykę gospel. Licznie przybyła publiczność usłyszała m.in. piosenkę „My Heart Will Go On”  Celine Dion, a także „Gdybym był bogaczem” ze „Skrzypka na dachu”. 

13 stycznia 2017 roku na zaproszenie Przedszkola Miejskiego nr 18 w Łodzi, wzięliśmy udział w aukcji prac plastycznych przedszkolaków na rzecz dzieci i seniorów WOŚP.

W dniu finału WOŚP,  jak co roku,  wspomagali nas pracownicy Banku Pekao S.A Oddział Łódź z ulicy Zachodniej 63. Dzięki nim mogliśmy policzyć zawartość Waszych puszek w profesjonalny sposób. Dziękujemy Pani Dyrektor Banku za wspaniałą atmosferę, ciepłe serce i pomoc.

 

W dniu finału odbyła się także licytacja płytki ceramicznej z autografem  Jurka Owsiaka. Szczęśliwemu zwycięscy gratulujemy!

Dziękujemy wszystkim wolontariuszom i zapraszamy do współpracy za rok. To dzięki Wam co roku zbieramy coraz więcej!

Magdalena Binder
Monika Jaskuła
Karolina Pel

Zdjęcia nadesłała Monika Jaskuła

Skip to content