Nasza szkoła zajęła I miejsce zarówno w konkursie zawodowym „Szkolna Liga Elektryki”, jak i w konkursie „Najlepsza praca modelowo-konstrukcyjna w szkołach elektrycznych i elektronicznych”.

2 czerwca 2017 roku w Łódzkim Centrum Doskonalenia Nauczycieli i Kształcenia Praktycznego odbyło się podsumowanie konkursów zawodowych  „Najlepsza praca modelowo-konstrukcyjna w szkołach elektrycznych i elektronicznych” dla uczniów szkół  szkół ponadgimnazjalnych o profilach elektrycznym, elektronicznym, informatycznym i mechatronicznym oraz „Szkolna Liga Elektryki” dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych o profilach elektrycznym, elektronicznym lub pokrewnym.

Przypominamy, że w konkursie „Najlepsza praca modelowo-konstrukcyjna w szkołach elektrycznych i elektronicznych”

I miejsce w kategorii „profesjonaliści” zdobył Mateusz Piękny z klasy IV TC, który wykonał i zaprezentował pracę pt. „Mini obrabiarka CNC”.

III miejsce w tej samej kategorii zdobyli Kacper Klepacz i Mateusz Foryś z klasy III TC, którzy wykonali pracę „Dron klasy 250”.

Wyróżnienie w tej kategorii zdobył Krzesimir Lewiński z klasy IV TC, który zaprezentował pracę pt. „Mobilny system oświetlenia”.

II miejsce w  kategorii „pierwsze kroki” zdobyli uczniowie: Mateusz Zborowski z klasy II TC  za prace „Arduino xylophone” oraz Bartek Mucha wraz z Wojciechem Talar z klasy II TC za pracę „Gimbal”.

Zdjęcia przekazał Grzegorz Łakomski

Skip to content